EON. Powrót lustrzanego smoka (Eon, #1) Alison Goodman

ISBN: 9788360848982

Published:

Paperback

576 pages


Description

EON. Powrót lustrzanego smoka (Eon, #1)  by  Alison Goodman

EON. Powrót lustrzanego smoka (Eon, #1) by Alison Goodman
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 576 pages | ISBN: 9788360848982 | 3.80 Mb

Kobietom nie przysługuje miejsce w świecie smoczej magii. W powszechnym mniemaniu wprowadzają pierwiastek zepsucia do rzemiosła lorda Smocze Oko, nie posiadają też fizycznej siły i żelaznej woli, niezbędnej do zjednoczenia się ze smokiem.Uważa się, że niewieście oko, zbyt często zapatrzone w siebie, nie potrafi ogarnąć natury świata energii.Choć prawo panujące w Imperium Niebiańskich Smoków jest surowe, jeden z dwunastu kandydatów na ucznia lorda Smocze Oko zdołał ukryć przed światem swoją prawdziwą tożsamość.

Stając do walki o przychylność Szczurzego Smoka, który na rok obejmie przywództwo nad duchowymi bestiami, chroniącymi kraj i cesarza, Eon podejmuje śmiertelne ryzyko.To, czy zdoła ocalić siebie i wpłynąć na losy państwa, zależy od siły głęboko skrywanej natury...Świeży powiew w gatunku fantasy.

Inteligentna, napisana barwnym językiem historia wciąga już od pierwszej strony.THE TIMES, LONDYNFabuła utkana wokół motywu dziewczyny w przebraniu wzbogaca się o nieoczekiwane wątki, a elementy azjatyckiego folkloru tworzą niezrównany koloryt powieści i atmosferę wielkiej przygody.LOCUSZniewalająca opowieść i świat przedstawiony z taką siłą wyrazu, że wydaje się realny.

Nie brakuje niuansów zarówno w opisie emocji, jak i w fascynującej mitologii nadprzyrodzonych smoków. Zażarte pojedynki w połączeniu z polityczną intrygą przyprawiają o zawrót głowy, podczas gdy niebanalni bohaterowie dodają smaczku opowieści. Czytelnicy będą z utęsknieniem czekać na kontynuację.BOOKLISTEnter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "EON. Powrót lustrzanego smoka (Eon, #1)":


competition-35.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us