Nurjuvazi Eren Erdem

ISBN:

Published:

Paperback

240 pages


Description

Nurjuvazi  by  Eren Erdem

Nurjuvazi by Eren Erdem
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, RTF | 240 pages | ISBN: | 9.47 Mb

Haramla beslenen vücut cennete giremez.-Hz. Muhammed-Elinizde tuttuğunuz bu kitap, bildiğiniz ve gerçek sandığınız birçok yanlış karşısında- doğruların rehberliğinde kaleme alınmıştır. Değişmek, insana ve topluma farklı bakmak, gerçekleri aramakMoreHaramla beslenen vücut cennete giremez.-Hz. Muhammed-Elinizde tuttuğunuz bu kitap, bildiğiniz ve gerçek sandığınız birçok yanlış karşısında- doğruların rehberliğinde kaleme alınmıştır. Değişmek, insana ve topluma farklı bakmak, gerçekleri aramak gibi bir ihtiyaç ya da talebi olmayanların bu kitabı okuması çok anlamsız olacaktır.Bu bağlamda, bu kitabı okurken- zihinleri körelten önyargıları, kitabın dışında tutmanız, anlamı açısından gereklidir.Saygılarımla,-Eren Erdem-Eren Erdemin çok genç yaşta, gerek Kuran çalışmaları gerekse İslamın kapitalizmle karşıtlığı üzerine yaptığı araştırmalarla, özellikle gençlere farklı bir bakış açısı hediye ettiğini düşünüyorum.-Banu Avar-Türkiyenin genç din bilimcilerinden Eren Erdem, önceki kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da bizleri Kuranın gerçek mesajıyla ve Atatürkün ifadesiyle din oyunu aktörlerinin çirkinlikleriyle yüzleştiriyor.

Kurandaki İslamın, Atatürk Cumhuriyetine düşman okyanus ötesindeki dincilerce nasıl çarpıtıldığını görmek için bu kitabı mutlaka okumalısınız.-Sinan Meydan-Genç, pırıl pırıl, alternatif bir zihin. Öyle kem küm etmeden, dobra dobra ortaya konan bir tavır.

Riyakârlığın ortalığı kasıp kavurduğu günümüzde, tevhidi bir bakış. Kapitalizme karşı, Müslüman vicdandan yükselen onurlu bir isyan bayrağı!-Yılmaz Yunak-Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Nurjuvazi":


competition-35.com

©2011-2015 | DMCA | Contact us